Aktuálne


Napísali o nás

HNTV.sk

Sledujte príspevok Humenskej Televízie z koncertu "Peter Tomko Kvintet", ktorý sme organizovali (od 13.10 min).Humenné.sk

4krát Majstri a 5krát Vicemajstri Európy a pozvanie na svetové pódiá
Tanečníci zo Súkromnej základnej umeleckej školy Via arto sa v dňoch 22. a 23. 6. 2018 zúčastnili Majstrovstiev Európy v Maďarsku, v Budapešti – EurOpen Championships. Keďže táto súťaž je nominačná, stretol sa tam výber toho „najlepšieho“, čo ponúka tanečná scéna z celej Európy.

Prečítajte si celý článok


Humenné.sk

Významné víťazstvá flautistov Via arto na „Gelnickom kľúči„ a „ Rajeckej hudobnej jari “
Koncom mája sa v Evanjelickom kostole v Gelnici konal už 14.ročník festivalu komornej hudby"Gelnický kľuč". Žiaci SZUŠ Via arto sa na ňom premiérovo predstavili hrou v troch komorných telesách: Flautorello, Latino duo a Magic flutes. Latino duo: Soňa Mindová/priečna flauta a Daniel Andrejčák/gitara pod vedením pedagógov Mgr. Márie Riškovej a PaedDr.Lukáša Jeňa získali strieborné pásmo ako aj duo priečnych fláut Magic Flutes :Soňa Mindová a Viktória Murmaková. Obrovský úspech zaznamenalo sexteto zobc. fláut Flautorello/ R.Karafová, L.Sabolová,T.Stan­ková, H.Procházková, V.Jurečková a V.Murmaková/ ktoré získalo okrem zlatého pásma aj Gelnický kľúč/ viťaz kategórie/ a aj významné ocenenie poroty. Súbor sa predstavil pod vedením Mgr. M.Riškovej a Martiny Slebodníkovej, ktorá predstavila aj svoju tvorbu skladbou Bluesoviny.

Prečítajte si celý článok


ZEMPLÍNČANonline.sk

Via arto deväťkrát na stupni víťazov
HUMENNÉ. Via arto opäť súťažilo...Dňa 24. marca 2018 sa tanečníci SZUS Via arto zúčastnili celoštátnej kvalifikačnej súťaže SHOW TIME v Košiciach, ktorá je zároveň i nominačnou súťažou Na ME v Budapešti.Veľmi nás potešil výsledok nášho súťaženia, ktorý absolútne predbehol očakávania s akými sme do tejto súťaže išli.

Prečítajte si celý článok


ZEMPLÍNČANonline.sk

Via arto bodovala na Bodákovej Prievidzi
HUMENNÉ. Dňa 22.marca 2018 sa žiaci SZUŠ Via arto opäť po roku zúčastnili súťaži v hre na bicie nástroje v Prievidzi. Tentokrát sa súťaže zúčastnili vo väčšom zastúpení, keď premiérovo súťažil aj súbor bicích nástrojov VIA ARTO DRUMS BAND. Spolu sa predstavilo 46 účinkujúcich z celého Slovenska , ktorí prezentovali svoje výkony pod okom odbornej poroty zloženej z pedagógov konzervatórií. Súťažilo sa v 4. kategóriách.

Prečítajte si celý článok

Organizovali sme

Archív našich udalostí

Pozrieť aktuality

Rýchle kontakty

SZUŠ VIA ARTO
Laborecká 66
066 01 Humenné
Slovenská republika

0902 239 062
viaarto@gmail.com
Nájsť na mape Sledovať na Facebooku Sledovať na Youtube Sledovať na Instagrame

Aby Vám neunikla žiadna udalosť: